Kniha návštěv

Awester

Datum: 24.06.2014 | Vložil: Dostálci

Tak se všichni mějte podáme info jestli nás Awe nezničí

Re: Awester

Datum: 25.06.2014 | Vložil: Endalová

Dobrý den, nemohu jinak, než reagovat na zprávy o Awesterovi. Od Jany jsme pořídili Vendulku (Allegru), s tím, že nám bylo jasné, že pořizujeme jezevčíka. Tato rasa je známá, jako ne úplně jednoduchá na výchovu. Vyžaduje hodně trpělivosti, důslednosti, lásky a samozřejmě hodně času. Navíc každé štěňátko nespí do devíti hodin rána, ale potřebuje se dost často i v noci vyprázdnit. Což naše Vendulina samozřejmě každou noc vyžaduje. Co se týká velikosti, taky by se mi líbilo, kdyby byla menší, ale od začátku je mi jasné, podle velikosti mámy a táty, že nebude králičí, ale trpasličí. Už teď je z ní pořádná špagetka. Tudíž nejmenší pelíšek jí nemůže stačit. Taky jsme už pořídili větší. Poslední poznámka, kdo je v rodině vůdcem smečky, to samozřejmě závisí na výchově. Opět zdůrazňuji, chce to hodně trpělivosti a samozřejmě důslednosti. Naše princezna se z času na čas pokouší být vůdcem, ale tady nutno s citem zasáhnout. Jezevčík je tvrdohlavec, ale dá si říct. Vendulka, jako správný jezevčík je pořádný rošťák, ale svoji láskou a oddaností nám vynahrazuje veškeré starosti, které s její výchovou souvisí. Závěrem bych jenom ráda poděkovala Janě, protože vždy, když máme s Vendulinou nějaký problém, velice ochotně a vstřícně poradí a navede správným směrem. Jsem moc ráda, že tě máme.

Awester

Datum: 24.06.2014 | Vložil: Dostálci

Byl teď v Beskydech a Špindlu a moc si to užil. Pojede na Šumavu a do Rakouska do hor. I když naše plány byly zcela , ale zcela jiné

Awester

Datum: 24.06.2014 | Vložil: Dostálci

Vstáváme v pět hodin. Aweho zatím posloucháme my

Awester

Datum: 24.06.2014 | Vložil: Dostálci

Aweho pelíšek musíme vyměnit za větší a to jsme koupili pro malá plemena a mysleli, že napořád

Awester

Datum: 23.06.2014 | Vložil: Dostálci

Zdravíme do Přerova, Prahy i Rudné u Prahy. Awe začal navštěvovat školku aby se trochu socializoval. Velmi , velmi se mu to líbí.
Naše představa ,tedy původní, že budeme mít maliinkého , mazlivého pejska se rozplynula a to definitivně

Re: Awester

Datum: 23.06.2014 | Vložil: Janča

Zdravíme vás také! Každý pejsek potřebuje kontakt s ostatními psy již od útlého věku a pokud kolem sebe nemáme známé pejskaře, je školka dobrý nápad. Úplně nejideálněji, když je v takové školce spolu s pánečky. Awesterek je velmi kontaktní psík, potřebuje zaměstnat svou mysl i tělo, je to aktivní mladý puberťák :) . A šííílený mazel, už se těším, až jej budu moci zase pomuchlat :)

Poděkování

Datum: 26.05.2014 | Vložil: Boňous a Jana

Po přečtení gratulace pražské smečky včetně Čendy nám nezbývá, než pěkně poděkovat. Opravdu krásně napsané. A protože v tom máme také tak trochu prsty, tak ještě jednou díky

Gratulace

Datum: 18.05.2014 | Vložil: pražáci

Ahoj přerovská smečko, dnes specielně hlavně Azo -

Azo a Bonifáci, gratulujeme ke čtyřem krásným prckům. Ať vám dělají radost - a specielně pro Tebe, Azo - pěkně si celé mateřství užij, minimálně stejně jako před nějakým časem Tvoje parťačka Chilli. Přejeme hodně trpělivosti z Tvé strany a hodně zážitků a roztomilosti ze strany prcků.

Beribeo, Broogere, Bhorgune a Bardly (nejste, dle jmen, nějací severští bohové? ;-) ) - narodili jste se do úžasné psí rodiny. Přejeme vám hlavně zdraví (to je nejdůležitější), skvělé budoucí páníčky (to je možná ještě důležitější) a šťastný a pohodový život. A koukejte si ty dva měsíce v Přerově s maminkou a její smečkou pořádně užít!

Jano, Michale & Co. - už jste v rámci štěňátek staří praktici. Pěkně si ty čtyři prcky užijte, nenechte se ničím rozhodit a hlavně - koukejte jim najít super páníčky. ;-)

S pozdravem

pražáci - a hlavně Čenda

Re: Gratulace

Datum: 19.05.2014 | Vložil: Janča

Jůůů pražáci moji milí-děkujůůůů!!!! :) Čendovi velikou pusu od všech, vám mnoho pozdravů a ano, náramně si tohle období užíváme, vládne tu pohoda, klid a mír...zatím, dokud štěníci neotevřou očička....pak bude po klidu :D :D

fotečky béčkových 15.5.

Datum: 15.05.2014 | Vložil: Sylva Reiská

Miminka jsou nádherná, už se moc těšíme, až je uvidíme na vlastní oči..... Že by byl Brooger maminčin oblíbeneček??

Re: fotečky béčkových 15.5.

Datum: 16.05.2014 | Vložil: Jana S.

Také se na vás moc těšíme! Maminka vzorně oblíbence střídá ;-) :D

gratulka

Datum: 14.05.2014 | Vložil: Jana

Taťka přeje miminkům vše nej do života, hlavně ať jsou zdraví a dostanou se do skvělých rodin, do rukou milujících a chápajících páníčků.

Re: gratulka

Datum: 15.05.2014 | Vložil: Janča

Jani moc děkujeme a přejeme si přesně to samé :) Pusu Boňouskovi!!!! (samozřejmě i Meggi!!!)

gratulace

Datum: 14.05.2014 | Vložil: Z. Leonhardtova

Gratuluji k přírůstku at se prckum daří co nejlepe.

Re: gratulace

Datum: 15.05.2014 | Vložil: Janča

Zdeni moc děkujeme!!!!

Čtení na pokračování

Datum: 24.04.2014 | Vložil: Sylva Reiská

Tak jsem se dočkala. Zase jsem si mohla přečíst krásné, úsměvné vyprávění o jezevčících. Už se těším na další pokračování a myslím na tu krásnou těhulku (nebo březulku?!)

Re: Čtení na pokračování

Datum: 29.04.2014 | Vložil: Jana S.

Děkuji, jsem ráda, že se vám počteníčko líbí :) Březulka zdraví do Ostravy! :)

Awester náš miláček

Datum: 04.02.2014 | Vložil: Awester

23.1.2014 jsme si přivezli nového člena naší rodiny. Awesterek se pár dnů zabydloval, prozkoumával zda to pro něj bude u nás to pravé. Zjistil, že to zřejmě bude to nejlepší co ho mohlo potkat:)))))) a my sním. Smotali jsme koberce a udělali mnoho dalších ústupků ,jen doufáme, že dočasně. Awesterek chodí prozkoumávat zahradu, ale jen když se mu chce když ne čurá doma na plenu. Zatím to má dovoleno. Dnes jsme byli poprve na dlouhé procházce v přírodě a Awesterek je tak zničený, že od návratu domů spokojeně spinká a zřejmě bude mít zajímavé sny.

Re: Awester náš miláček

Datum: 07.02.2014 | Vložil: Jana

:) Nechť se průzkumníkovi daří! :) A ve výchově buďte neoblomní, ne jako já :D :D :D

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek