Úžasný prodloužený prvomájový víkend :)

05.05.2015 21:24

První květnový den jsme vyrazili do Rudné za Vendulkou a jejími milými páníčky. Tato věčně veselá fenečka je stále zvídavá a roztomilá jako ve štěněcím věku, velmi kontaktní, přátelská ke všem pejskům a milující lidi. Svou smečku bezvýhradně zbožňuje a já mohu jen děkovat jejímu managementu za skvělou péči o ni, co vše pro ni dělají, aby byla takhle šťastná :-) Vendulka má i lovecké vlohy, které se čas od času dostanou ke slovu, ale vždy si dokáže brzy uvědomit, že doba lovení koček a myšek netrvá věčně a stává se opět mazlíkem na gauči :-) S Api stále tvoří "bojovou" nerozlučnou dvojku a jejich radostné setkání bylo plné zběsilých honiček po zahradě a něžných rvaček. S radostí se ke hrám párkrát přidala i maminka Chilli a Aza jakožto návštěvní typ si svého pobytu také velmi užívala. Děkujeme Ivě, Jirkovi a Kristýnce za pohostinnost a bájo chvíle strávené v jejich společnosti.

Sobota 2.5. se nesla v duchu mezinárodní výstavy v Praze, kde v mezitřídě v konkurenci tří králičích fen Api získala krásný posudek a známku Výborná 3. Výstavní pohyb nám zkrátka stále dělá potíž, Api si na halové koberce zjevně moc nepotrpí.

Parťákem pro tento den byl Bhorgun Varwara (alias Brufík), který na své teprve druhé výstavě ! opět obdržel vynikající ohodnocení V1, CAJC a BOJ !!!! a posudek k zarámování :-) Brufíkovi se tréninky výstavního klusu vyplatily a já tímto moc děkuji a gratuluji majitelům Sylvě a Tomovi.

Neděle 3.5. byla úžasná...Dopoledne patřilo Chilli a jejímu nácviku na umělé noře, kde odvedla skvělou práci. Počasí přálo výletům, tak jsme hned z areálu vyrazili do lesů, přes žluté louky pampelišek a domů jsme se dostali až pozdnímu odpoledni.

Dnes je úterý a všechny tři holčičky jsou stále plné zážitků a unavené... :-) ...do zítra...?? ;-)

   Vendulka

   Api

   Bhorgun Varwara (Brufík)

Já a moje poklady... :-)